Oferta

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu witryn internetowych chcemy przełożyć na grunt stron parafialnych. Nasze badania wskazały obszary, które są najważniejsze dla osób szukających informacji o swojej parafii w Internecie.

Najbardziej pożądaną cechą stron była czytelność i  przejrzystość. Odwiedzającym zależy, aby szybko dotrzeć do szukanej informacji niezależnie od tego czy stronę otwierają na telefonie czy na komputerze.

Strona powinna zawierać podstawowe informacje dla parafian - o godzinach Mszy Świętych, o dyżurach spowiedników czy o działalności grup parafialnych. Bardzo często wyszukiwane są też tzw. "sprawy kancelaryjne", czyli niezbędnik informacyjny o tym jak przygotować się do sakramentu Chrztu Świętego, małżeństwa czy zgłosić pogrzeb. Tego typu informacje powinny być łatwo dostępne dla osób odwiedzających stronę internetową.

Strona internetowa powinna też pokazywać życie duszpasterskie poprzez publikację informacji o wydarzeniach parafialnych. Aby przekaz był atrakcyjny powinien zawierać fotografie oraz materiały audio czy video.

Dobrą praktyką jest również publikowanie ogłoszeń duszpasterskich. Osoby niemogące uczestniczyć w niedzielnych Mszach Świętych, podczas których są one odczytywane, mogą w ten sposób być na bieżąco z  aktualnościami z życia parafii.

Na bazie tych badań i naszych doświadczeń przygotowaliśmy dedykowany system do obsługi stron internetowych dla parafii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Strona internetowa – od 1230 zł (kwota brutto z VAT)
Nowoczesna strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych (tabletów, telefonów komórkowych), z możliwością łatwego dodawania nieograniczonej liczby aktualności, ogłoszeń duszpasterskich czy galerii zdjęć. Na stronie bez problemu można opublikować podstawowe dane kontaktowe, informacje o grupach parafialnych i inne teksty duszpasterskie. Dzięki wygodnemu kalendarzowi można w przyjazny sposób zaprezentować odwiedzającym zbliżające się wydarzenia parafialne.
Kwota obejmuje dożywotnią licencję na użytkowanie, rok darmowych aktualizacji oprogramowania oraz przygotowanie i zainstalowanie strony na serwerze. Strona może być zainstalowana na serwerze i podpięta pod domenę klienta lub działać na naszych serwera (w takim przypadku należy doliczyć roczny abonament na serwer i/lub domenę).

Przygotowanie logotypu – od 500 zł (kwota brutto z VAT)
Przygotowanie znaku graficznego, który będzie identyfikował parafię. Logotyp można wykorzystać w materiałach elektronicznych, w Internecie, w mediach społecznościowych, ale też może wyróżniać parafię w materiałach drukowanych, oficjalnym papierze czy innych elementach związanych z wizerunkiem parafii.

Materiały graficzne – koszt ustalany indywidualnie
Możliwość przygotowania wszelkich materiałów graficznych do publikacji w Internecie np. w mediach społecznościowych. Przygotowanie projektów grafik i materiałów do druku takich jak bannery, billboardy, kalendarze, foldery oraz wszelkie inne materiały promocyjne.

Gazetka parafialna – koszt ustalany indywidualnie
Przygotowanie szablonu i projektu graficznego gazetki parafialnej. Możliwość składu tekstu i przygotowania wydania gotowego do druku i publikacji w Internecie.

Prowadzenie strony internetowej oraz mediów społecznościowych - od 250 zł  miesięcznie (kwota brutto z VAT)
Publikacja ogłoszeń duszpasterskich, redagowanie tekstów aktualności, dbanie o aktualność i czytelność strony. Możliwość prowadzenia profilu parafii w mediach społecznościowych. Przygotowanie okolicznościowych grafik z okazji świąt oraz innych wydarzeń parafialnych.

Zapraszamy do zobaczenia przykładowej strony parafialnej. Zainteresowanych zapraszamy również do umówienia się na bezpłatną prezentację online. Prosimy o  kontakt pod adresem e-mail kontakt@parafia.plus